Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Lara Evden Eve Nakliyat, 2007 yılından bu güne kadar evden eve  taşımacık konusunda, uzman ekibiyle ve uzman ambalajlama ile hizmet sunmaktayız. Sürekli Kamyon ve Kamyonet araçlarımızı Yenileyen, müşterilerine memnun kalabilecekleri şekilde hizmet veren ne yapılması gerektiği ekip çalışanları ile prensip edinen bir firmayız.

şehirler arası yol tecrübesine sahip şoförlerimizle uzman ekibiz ile daha çok yeni araçlar barındırmaktayız .

bu şekilde , daha güvenli ve sıfıra yakın sorunlarla eşyanızı size teslim ediyoruz.

Genel olarak hangi taşımacılık işini yaptığımıza bakacak olursak, sektörde en çok ihtiyaç duyulan taşımacılık şekli olan evden eve nakliye alanında hizmetimizi yoğunlaştırdık.

Ev taşıma işlemi, uzmanına bırakılırsa kolay bir iştir. Aksi halde çok yorucu ve sıkıntılı bir iş olduğunu belirtmek isteriz.

Hizmetlerimiz arasında da görebileceğiniz gibi eşyalarınız için en uygun paketlemeyi yapıyoruz.

Ev taşımacılığını en önemli özelliklerinden biridir paketleme ve ambalajlama işlemleri.

Eşyalara uygun ve sağlam bir şekilde yapılan paketleme ile işin yarısından büyük bir kısmı tamamlanmış demektir.

Bu konuda bize güvenebilirsiniz çünkü biz bu işe yıllarını vermiş, ev taşımacılığı işini meslek olarak benimsemiş yalnızca Antalya’da değil Türkiye genelinde sayılı firmalar arasında olduğumuzu iddia ediyoruz…

LARA NAKLİYAT firması,  eşya taşımacılığı konusunda deneyimi ile Türkiye’nin dört bir yanında güvenle hizmet vermektedir. Bursa’dan tüm Türkiye’ye ulaşan araçlarımız, karayolu ile eşya taşımacılığı adına alabileceğiniz en güvenli hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

Lara Nakliyat, evden eve nakliye sürecinde kullandığı yük asansörleri, ambalajlama malzemeleri, kapalı kasa araçları ile işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta kullandığımız araçlar kapalı kasalı ve gereken belgelere sahip araçlardır.

Nakliye ekibimiz, zamanı verimli kullanmak ve süreci sorunsuz yönetmek için var gücüyle çalışır. Eksperlerimiz tarafından eşyalar ön incelemeden geçirilir ve taşınma bu rapora göre kurgulanır.

Taşınma günü geldiğinde ekibimiz tam saatinde adresinizde olur. Eşyaların sayısına ve özelliğine uygun ambalaj malzemesi ile gelen ekibimiz anında eşya paketlemeye başlar. LARA NAKLİYAT,  farklı kapasitede araçları sayesinde parça eşyadan tüm eve kadar her türlü eşyanın nakliyesini gerçekleştirebilmektedir.

Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olmuş bir kadro sayesinde eşyalarınız kusursuz bir şekilde eski adresten çıkarılır ve son model kaliteli nakliye araçlarına düzgün bir şekilde yerleştirilerek,  yeni adrese götürülür. Üstelik eşyalarınızın miktarına ve adresin mesafesine göre değişik boyutlardaki kamyon çeşitleri ile birlikte; kırkayak veya tır seçenekleri arasında en doğru araç çelik kasa kalitesi altında seçilir ve eşyalarınız büyük bir güven altında yine adresine doğru yola çıkarılır.

Lara Nakliyat, İnanılmaz Fiyat. Erken Rezervasyon ile yerinizi alın Altaş Bursa Evden Eve Nakliyat kaliteli ve tecrübeli personeli ile Antalya İli ve ilçelerinde değerli Antalya halkına , esnafına 7 den 70 e hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Lara Nakliyat taşıma esnasında Ekspertiz hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini üst sıralara taşımayı misyon olarak benimsemektedir. Antalya halkı için kaliteli hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz. Lara Nakliyat eşyalarınızı taşırken bir nevi keyif haline getirmektedir. Nakliyat tamamen Lara Nakliyat’ın işidir. Bizleri mutlaka arayın siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan gurur duyacağımıza emin olabilirsiniz. Aramak sizden Evinizi tertipli sigortalı ve düzenli bir halde yerine ulaştırmak bizden. Sizlere bir telefon kadar yakınız. www.laranakliyat. Biz sizin aile dostunuzuz. On yılı aşkın bir süredir sizlere var olan standartların üzerinde bir nakliyat hizmeti veriyoruz. Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız, ilke olarak her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Nakliyat işleminde en önemli husus karşılıklı olan güvendir. Bizler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için yaptığımız tüm nakliyat işlemlerinde son derece titiz ve dikkatli davranıyoruz.


– Eşyalarınız güvenle kaliteli bir şekilde taşınmaktadır – Bütün eşyalarınız Firmamız tarafından sigortalanır.
– Çünkü bütün eşyalarınız firmamız için çok değerlidir.
– Biz bütün eşyaları kendi eşyalarımızcasına taşımaktayız.
– Uzman Ekiplerimiz ile eşyalarınız profesyonel olarak taşınmaktadır.
– Asansörlü Nakliyat Hizmeti De-montajı yapılmış olan eşyalarınız güvenle asansörlerimiz ile taşınmaktadır.
– Profesyonel ve güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız.
– Bizi farklı yapan Kurumsal Nakliye firmasıyız.


Evden Eve Nakliyat

 On yılı aşkın olan firmamız  Antalya’nın en güvenilir nakliyat firması olmaktadır.


Ofis & Büro Taşıma

Bütün ofis malzemeleriniz firmamız tarafından en iyi şekilde sarılıp uygun fiyatlara taşınmaktadır.


Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline şehirler arası evden eve nakliyat yapılmaktadır.


Asansörlü Nakliyat

Firmamız Asansörlü nakliyat sistemleri ile eşyalarınızı güvenle kaliteli bir şekilde taşımaktadır.


Eşya Paketleme

Bütün eşyalarınız Profesyonel Ambalajlama ile A dan Z ye hepsi sarılmaktadır.


Şehirler arası taşımacılık işlemleri ev, ofis ve parça taşımacılık hizmetlerini içeren geniş bir ağdır. Bu ağ içerisinde taşıma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Şehirler arası yollar hava değişimlerine, yokuşlu ve inişli yollara, kimi yerde bozuk asfalta karşı mücadeleyi gerektirir. Tüm bu sorunlarla başa çıkabilmek ve eşya veya ürünün yerine sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilmek için uzman bir ekipten destek alınmalıdır. Bursa şehirler arası taşımacılık firması olarak sektörde yılların verdiği tecrübeyle işimizi ciddiyetle yapmakta ve eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyarak taşımaktayız.

Geniş Araç Filosu

Taşımacılık işlemlerinde hizmet araçlarla başlar. Her türlü hava şartlarına karşı, söz konusu taşıma işlemine dahil eşyaların korunması ve uygun bir şekilde taşınması için araç önemli bir detaydır. Bursa şehirler arası taşımacılık kapalı kasa ve farklı boyutlardaki araç filosu ile hizmet vermektedir. Kapalı kasa kamyonetler ile eşyalarınız hava şartlarının değişimlerine karşı korunmakta, eşyalarınızın durumuna göre seçilen araç boyutlarıyla da hem fiyattan tasarruf hem de eşyalarınızın bir araya getirilerek sarsıntılara karşı zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Korumalı Profesyonel Taşımacılık

Taşıma işlemlerine konu eşyaların ve mobilyaların yol boyunca sarsıntılardan, dur kalk işlemlerinden ve hızdan etkilenmemeleri gerekmektedir. Araç içinde birbirine sürterek veya çeşitli darbelere maruz kalarak eşyaların zarar görmesi paketleme işlemleri ile profesyonel çözüme kavuşturulmaktadır. Zarar görmesi muhtemel eşyaların tamamı kabarcıklı naylonlarla sarılarak sürtünme ve darbelere karşı emme sağlanmaktadır. Böylece güvenle uygun araçlara yüklenen eşyalar herhangi bir zarara maruz bırakılmadan yeni yerine getirilmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık İşlemlerimiz ve Fiyat

Bursa şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde öncü olarak ev, ofis, ürün ve parça eşyaların taşıma işlemlerinde yanınızdayız. Uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesi için uygun araç kullanımı yapılmaktadır. Fiyatlarımız mesafe ve eşyalarınızın durumuna göre değişmekte olup ön inceleme ve fiyat bilgisi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye, birçok kişinin belirli nedenler ve dönemlerde ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Taşıma, paketleme, araç nakliyesi, eşyaların montajı, demontajı, yeni yerine nakil edilmesi, monte edilmesi, eşyaların yeni konumuna taşınması ve monte edilen eşyaların kişilerin istediği yere konumlandırılması şeklinde ilerlemektedir. Kişilerin almak istedikleri hizmet, sözleşme kapsamına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız sektöre yıllarını vermiş olması sayesinde büyük bir deneyim ve tecrübeye sahiptir. Sizlerde çeşitli nedenlerden dolayı mevcut konumunuzdan başka bir konuma taşınmak zorunda olduğunuzda, firmamız ile iletişime geçerek sorunsuz ve hızlı bir taşınma hizmeti alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliye işlemleri firmamızda hizmet veren çalışanlar tarafından en profesyonel şekilde yürütülmekte ve tüm aşamaların sorunsuz bir biçimde tamamlanması sağlanmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat fiyatlarını belirlerken temel bazı kriterleri göz önüne almakta ve bu doğrultuda hesaplama yapmaktadır. Kilometre, eşya sayısındaki fazlalık, paketleme tercihleri, nakliye sırasında yer alacak personel sayısı, nakliye aracının büyüklüğü gibi kriterler evden eve nakliyat fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Müşterileri ile arasındaki bilgi akışını en doğru şekilde tamamlayan ve taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayan firmamız ödeme konusunda da müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Sizlerde taşıma hizmeti ücretleri konusunda detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evden eve nakliye işlemlerinin sorunsuz bir biçimde tamamlanabilmesi için özen gösterilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Firma yetkililerimiz kazanmış oldukları tecrübe ve donanım sayesinde tüm aşamaları dikkatle tamamlamaktadır. Evden eve nakliyat sırasında dikkat edilmesi gereken noktaları şu şekilde sıralamak mümkündür.

-Eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi
-Eşyaların nakil aracına doğru şekilde yerleştirilmesi
-Eşyaların listelenmesi ve nakil işleminden sonra teyit edilmesi
-Doğru bir nakliye firması seçilmesi


Nakliyat işi incelik isteyen meşakkatli bir iştir. Bir evin tüm eşyalarını zarar vermeden güvenli şekilde taşımak zorlu bir görevdir. Evden eve nakliyat Bursa hizmeti veren firmamız en hızlı ve sağlam şekilde taşıma yapmaktadır. Nakliyat aşamasında her eşyanın yapısına uygun olarak paketleme yapılır ve eşyaların zarar görmesi engellenmeye çalışılır. Eşyaların darbe veya çizik almadan gidecekleri yere ulaştırılması amaçlanmaktadır. Bu hizmet hem Bursa içinde hem de Bursa’nın ilçelerine verildiği gibi şehir dışına da sağlanmaktadır.

Nakliyat Ücretleri

Nakliyattan önce firma aranarak eşyaların taşınacağı mesafe, söz konusu eşyaların miktarı, taşınmanın gerçekleştiği ev ve hedef ev gibi detaylar firmaya bildirilir ve bu unsurlara göre bir ücretlendirme yapılır. Nakliyatın ücretini belirleyen bir diğer unsur da eşyaların miktarıdır. Çok fazla kamyona ihtiyaç duyulan eşya ile daha az eşya arasında belirli bir ücret farkı bulunmaktadır. Evden eve nakliyat Bursa içi ücretler düşük olurken ilçelere ve diğer şehirlere yapılan nakliyatların ücreti daha yüksek olmaktadır.

Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri nakliyat sözleşmesi imzalamaktır. Çünkü korsan nakliyatçılar telefonda düşük fiyat verir. Nakliyat bittikten sonra ise daha yüksek rakamlar istenmektedir. Bu tür sıkıntıların önüne geçmek için nakliyat sözleşmesi imzalanmalıdır.

Nakliyat işinde dikkat edilmesi gerekli olan diğer bir unsur ise taşıma yapacak olan ekibin çalışma prensibi ve yetenekli olmasıdır. İşin ehli olan çalışanlarca yapılan nakliyatlar sıkıntısız bir şekilde sonlanmaktadır. Nakliyat firmasının evraklarının tam olmasına dikkat edilmelidir. Evrakları olan ve güvenli bir nakliye firması eşyalara zarar vermeden taşınma işlemini geçekleştirmektedir.
Evden eve nakliyat Bursa hizmeti veren firmamız tüm bu detaylara dikkat ederek taşınma gerçekleştirmektedir. Siz de hizmet almak ya da söz konusu evinizin nakliyesi için fiyat almak amacıyla web sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvenli Taşıma İçin Ambalajlama Hizmeti

Güvenli ev ve eşya taşımasında en önemli detaylardan biri eşyaların doğru bir şekilde toplanarak paketlenmesidir. Kırılabilecek ve zarar görebilecek eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi sağlıklı taşınma işlemi için oldukça önemlidir. Eğer taşınırken, ambalajlanma ve toplanma işiyle uğraşmak istemiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek istediğiniz şekilde eşyalarınızın paketlenmesi ve nakliyeye hazır hale getirilmesini hizmet içerisinde talep edebilirsiniz. Böylelikle Bursa evden eve taşımacılık hizmeti alırken eşyalarınızın güvenliğinden endişe etmenize gerek kalmaz.

Ekonomik Fiyatlarla Taşınma Hizmeti

Nakliye hizmetleri, doğru bir şekilde yürütülmeli ve eşyalarınızın korunması doğru şekilde yapılmalıdır. Bunu sağlamak için alanında deneyimli kişiler tarafından taşınmalı ve paketleme işlemleri de doğru bir şekilde yapılmalıdır. Eşyalarınızın taşıma sürecinde zarar görmesi, zaman zaman nakliye işleminden çok daha yüksek onarım maliyetlerine yol açabilmektedir. Bu nedenle güvenilir firmalar ile çalışarak evden eve nakliye hizmeti almak oldukça önemlidir. Nakliye hizmeti verilirken fiyat belirlemek için eşya miktarı ve taşınacak eşyanın mahiyeti ile ilgili firmamızı bilgilendirmeniz oldukça önemlidir. En uygun fiyatlarla Bursa evden eve taşımacılık hizmeti için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat tecrübeli olunması gereken bir iş koludur. Eşyaların güzelce paketlenmesi, yerleştirilmesi ve kurulması müşteriler için oldukça önem taşımaktadır. Firmamız tamamen müşteri odaklı hizmet vermektedir. Bu sebeple müşterilerimizin memnun kalması bizim için oldukça önem taşımaktadır. Bursa evden eve nakliyat hizmeti ihtiyacınız olduğu durumlarda firmamız sizler için hazır beklemektedir. Evden eve nakliyat fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Kırılabilecek olan eşyalar ( tabak, bardak, porselen, vazo vs. ) balonlu naylon yardımı ile sarılarak karton, silindirik fıçıların içerisine yerleştirilmelidir.
Bütün mobilyalar ipler ve battaniyeler ile paketlenmektedir. Tamamı masif olan yemek odası takımları ve antika mobilyalar gibi hassas olan mobilyalar ilk olarak battaniyeye daha sonra da karton ile paketlenerek taşınmaktadır. Yatak ve koltuk gibi kumaş olan mobilyalar tozlanmaması amacı ile battaniyeye sarılmadan önce film naylona sarılmaktadır.
Montaj – demontaj gerektiren eşyaların demontajı taşınılan evdeki montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.
Hassas olan elektronik eşyalar ( müzik seti, TV vb. ) battaniye ile sarılarak karton koliler içerisine koyulmaktadır.
Kurutma makinesi, çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı gibi beyaz eşyalar karton ve ipler ile paketlenip ambalajlı bir şekilde taşınmaktadır.
Mermerler ve tablolar battaniye ve kartonlar ile sarılarak iplere bağlanarak taşınmaktadır.
Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evden eve nakliyat yapılırken müşterilerin de dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edildiği taktirde iki taraf da söz konusu nakliyeden memnun kalmaktadır.
• Nakliyat işlemi yapılmadan önce buzdolabı gibi eşyalarda akacak veya dökülecek eşya bırakılmamalıdır.
• Evden eve nakliyatın yapılacağı adreste taşıma araçları için park yeri ayarlanmalıdır.
• Eski evde ve yeni evde bulunan asansörlerin taşıma işleminde kullanılıp kullanılamayacağı teyit edilmelidir.

Başa dön
Hemen Ara