OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Antalya Nakliyat Ofis & Büro Taşımacılığında Sigortalı Güvence

Kurum taşımacılığında, zamana bağlı olarak planlanan taşımacılık oldukça önemlidir.

Fakat sadece zaman yeterli gelmez, eşyalarınızın oldukça güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması gerekmektedir.

Çünkü, eşyalarınızın belirtilen bir tarihte sağlamca yeni kurum yerine ulaşması, işlerin kesintisiz bir şekilde yeniden devam etmesini sağlamaktadır.

Tam olarak da bu yüzden size bu güvenilir hizmeti Antalya Nakliyat farkıyla vermek için kendimizi kanıtlamaya hazırız.

Sektörde popüler bir kurum taşımacılığı firması olarak sizlere bu hizmetimizi göstermekten onur duyarız.

Güveninizi kazanmak adına ve gerekli bir işlem olan sigorta işlemini herkesin bildiği güvenilir bir sigorta şirketi aracılığı ile tüm kurum eşyalarına ayrı ayrı uyguluyoruz.

Eşyalarınızı özenli bir şekilde ve en güvenli olacak hale getirmek için ambalajlama ve paketleme işlemleri yapıyoruz.

Kurumunuz için ne kadar gerekli bol ekipman donanımlı kamyonumuz varsa getiriyoruz.

Güler yüzlü çalışan kadromuzla ve üst düzey niteliğe sahip taşıma ekipmanlarımızla yük kamyonlarımıza güvenli bir şekilde yüklüyoruz.

Hedef adres olarak verdiğiniz kurumunuzun yeni adresine eksiksiz ve hasar görmeden bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Oluşmuş herhangi bir maddi hasar var ise de sigorta aracılığı ile belirtilen şekilde ve eksiksiz olarak sizlere ödemesini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Bu yüzden seçiminizi bizden yana kullanmakta yanlış yapmadığınızı göreceksiniz. Antalya Ofis taşımacılığında öncü firma olarak sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde bekliyor olacağız.

Böylece Antalya nakliyat Büro taşımacılığı noktasında kişilerin ne gibi yardımlara ihtiyacı olur ise o noktalarda gerekli olan yardımı alabilirler.

Bunun için ise kişilerin sadece belirli adımları yerine getirmesi uygun süreçler için gerekli yardımları istemesi yeterli olacaktır.

Her kim nereden nereye ya da ne zaman taşınmak ister ise sadece bunu bildirmesi ve ardından uygun zamanlar için randevu alması yeterli bir süreç olacaktır.

Zaten belirli adımları yerine getiren kişilerin verdikleri adresler istenilen zaman dilimi içerisinde uygun bir ekip gider ve ne gibi noktalarda yardımcı olması gerekir ise istedikleri kadar sorunsuz bir şekilde yardım ederek ayrılmaları da söz konusu olur.

 

Nakliyat sigortası nedir kapsamı, demir yolu, hava, deniz ya da kara yollarından birini kullanılarak gerçekleştirilen taşımacılıkta doğabilecek bütün sorunlara karşı, taşınan eşyaların korunması ve hasar alma olasılığı durumunda, bu mağduriyetin karşılanmasını sağlayan işlemdir.

Nakliyat sigortası, yalnızca hasarı temin etmekle kalmayıp, aynı zamanda kaybolan eşyalarında güvenliğini üstlenmektedir. Bununla birlikte, doğal afet kaynaklı oluşabilen kazalarda da eşyaları nakliyat sigortası güvencesi altına alır. Bu noktada taşımacılık işlemi gerçekleştirilirken, mutlaka nakliyat sigortasının yapılması gerekmektedir.

Nakliyat Sigortası Ne İşe Yarar?

Taşınma sürecinde nakliyat firmaları, kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu bağlamda nakliyat sigortası ne işe yarar;

 • Tüm Eşyaların paketlenerek, ambalajlanması,
 • Eşyaların tahrif edilmemesi,
 • Taşınacak Eşyaların hasara uğramaması,
 • Eşyaların kaybını önlenmesi.

Nakliyat sigortaları taşınma sürecinde kişilere büyük rahatlık sağlamaktadır. Gerçekleştirilen sigorta sayesinde, eşyaları düşünme karmaşıklığı bir nebze hafifletilir. Geniş, tam ve kısmi teminatlı yapılan nakliyat sigortaları, karşılaşılan kaza vb. olaylar neticesinde, hasarınızı en kısa zamanda maddi olarak karşılanır.

Şirketimiz Sizlere Sigortalı Ev Taşıma Hizmeti Sunar.

Nakliyat Sigortası Türleri

Nakliyat sigortası nedir ? Ne işe yarar ? Konu başlıklarından sonra, bilinmesi gereken bir başka konu ise nakliyat sigorta türleri olmaktadır. Taşımanın yapıldığı birim veya eşya türlerine göre farklı ana başlıklara ayrılmaktadır. Bu başlıkları 4 kategoride toplamak mümkündür;

 • Emtia Nakliyat Sigortası
 • Navlun Sigortası
 • Kıymet Nakliyatı Sigortası
 • Tekne ve Yat Sigortası

Emtia Nakliyat Sigortası: taşıması gerçekleştirilecek olan emtianın, herhangi bir taşıma yöntemi sırasında güvence altına alınmasını sağlar. Taşıma esnasında emtia nakliyat sigortasıtaşınanı tüm kaybolma ve hasarlara karşı firmanın teminatı altına alır.

” Evden Eve Nakliye Hizmetinin Dünü Ve Bu Günü ” adlı yazımı okumak ister misiniz?

Emtia nakliyat sigortasının alt türleri şu şekildedir;

 • Tam ziya teminatı,
 • Dar teminatı
 • Geniş teminatı

Tam ziya teminatı sigortası: Nakliyatı sağlayan araç ve içerisinde bulunan tüm emtia sigorta kapsamına girer.

Dar teminat sigortası: Taşımayı gerçekleştiren nakliye aracının kaza yapma olasılığında, emtiada oluşan tüm hasarlar karşılanır.

Geniş teminat sigortası: Sözleşme üstünde belirlenen istisnalar dışında bütün hasarlar karşılanır.

Navlun Sigortası

Navlun Sigortası: Navlun sigortası kapsamında gerçekleştirilen sigortanın yapılması durumunda,eşyaların bütün hasarının karşılanması için anlaşılan taşıma şirketinin bir hatası veya ihmali olması gerekmektedir. Taşıma esnasında eşyalara hasar getiren bir halde,anlaşılan taşıma şirketi hatalı olduğu kabul edilirse . Bu sigortanın kapsamı eşyaların bütün hasarını karşılamakla yükümlüdür. Sigorta kapsamında yer alan sözleşmeye göre eşyaların hasarı, nakliye şirketi tarafınca firmaya ödenir. Veya hatalı olan nakliye firmasından farklı hizmetler talep edilerek karşılanması sağlanabilir.

Kıymet Nakliyatı Sigortası: Genel itibarıyla kıymet nakliyatı sigortası, para, değerli kâğıt ya da mücevher transferlerinde kullanılan bir sigorta türüdür. Eşyaların taşınma işlemi esnasında sorumluluk, taşıyıcı olan nakliyat firması ya da önceden belirlenmiş sorumlu kişiye devredilir. Bundan sonraki adımda kıymetli eşya firmadan alınarak, varacağı noktaya kadarteslim edilmesi için geçen sürede. Eşyanın başına gelebilecek bütün kayıp veya hasarlar nakliyat firmasının sorumluluğu altındadır. Bu sigortanın eşyayı güvence altına alma durumu, gasp ve silahlı soygun olaylarında da kapsamaktadır. Oluşabilecek herhangi bir kayıp veya kaza durumunda karşılanacak eşya bedeli, eşya kıymetinin nominal değeri üzerinden değerlendirilir.

Tekne ve Yat Sigortası: Özel amaçlı kullanımı sağlanan yat veya teknelerin karada bağlanma, denize açılma ya da transferleri sırasında oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk için gerçekleştirilen sigorta türüne tekne ve yat sigortası denmektedir. Bu sigorta doğal afet ve kazalarda koruma sağlarken, sigorta şirketinin onayı alınmadan gerçekleştirilen tadilat işlemleri, sigortayı geçersiz kılacaktır. Nakliyat sigortası nedir? Ne işe yarar? Bilgileri itibarıyla, yapılacak olan anlaşmaların içeriği, detaylı bir şekilde incelemeye tabii tutulmalıdır.

 

Çok değil 10-20 yıl kadar önce evi taşınacak insanlar eş, dost ve akraba yardımı alırdı. Tamamen iyi niyetle bir araya gelen insanlar taşıma görevi üstlenirdi. Eşyaların durumuna uygun bir kamyon seçilir ve taşıma işlemi el birliği ile yapılırdı. Nakliye sektörü bu duruma el koyana kadar bu işlem bu şekilde devam etti. Aslında insanlar bu şekilde önemli derecede zarara uğruyordu. Taşıma esnasında en az birkaç eşyanın kırılması ve çizilmesi ise normal bir sonuçtu. Günümüzde ise evden eve nakliyat işinin profesyoneller tarafından hizmete dönüşmesi en çok müşterilerin memnuniyet duyduğu bir hizmete dönüştü.

İşinde iyi olmak isteyen nakliye firması her şeyden önce bu işe yatırım yapmalı ve hizmet kalitesini yükseltmelidir. Bu ise ancak araç ve eleman yatırımları ile mümkün olmaktadır. Uzman ve eşya taşımayı çok iyi bilen elemanlar ev taşınırken tek bir eşyanın dahi en ufak zarar görmesine izin vermez. Eşyaların hazırlık sürecinde sıkı bir ambalaj ile desteklenmesi taşıma aşamalarında eşyaların zarar görmesinin önüne geçer. Usta elemanlar eşyaları çok bilinçli ve özenli taşıyıp üstüne düşen görevi yerine getirir. Eşyalar ağır ve hacimli olsa bile işi uzmanına bırakmak çok daha akılcı bir fikir olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kaliteli Araçların Yeri Ve Önemi

Nakliye araçlarını aslında iki gruba ayırmak gerekir. Kamyon modelleri irili ufaklı olarak bir sınıf içinde yer alır. Diğer sınıfta ise bu işin teknolojisini yani mobil asansör araçlarını farklı bir sınıf olarak görmek gerekir. Hizmette ileri hedeflere yürümek isteyen firmaların günümüzde bu araçlara sahip olması çok önemli bir konudur. Aldığı işi saatler içinde sorunsuz tamamlamak isteyen evden eve nakliyat firması, ancak sahip olduğu imkânlarla bu işi başarabilir. Bu saydığımız araçlara eleman kadrosunu ilave edersek zaten başlı başına eksiksiz bir hizmet karşımıza çıkar.

“Nakliyat Sigortası Nedir ? Ne İşe Yarar ?” adlı yazımızı okumak ister misiniz?

Araç ve eleman kalitesine yapılan yatırımlar kısa zamanda geri dönüş sağlar. Müşteri memnuniyeti bu sektörde çok önemlidir. Memnun kalan insanların eş ve dostlarına tavsiyeleri başarılı nakliye firmaları için önemli bir avantaj sağlar. Ev eşyaları artan bir maddi değer olarak görülmelidir. O halde bu değeri korumak için uzmanlardan yardım almak akıllıca bir tercih olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları İnsanların Ödeyebileceği Seviyede Olmalıdır

Donanımlı bir nakliyat firmasının müşterilerin halinden ve durumundan anlaması gerekir. Yakıt fiyatları artsa da evden eve nakliyat fiyatları makul çerçevede tutulmalıdır. Rekabetin oldukça yüksek seviyede olduğu bu sektörde rekabetin fiyatlara yansıması da çok normaldir. Bu şekilde insanlar kaliteli bir hizmeti ekonomik koşullarda alma fırsatı bulurlar.

Hizmet kalitesi ve uygun fiyat konusundaki zenginlik gerçekten bazen şaşırtıcı boyutlarda olabilmektedir. Şapkadan tavşan çıkarır gibi çalışan çok sayıda şirket çok kaliteli bir nakliye hizmetini oldukça uygun koşullarda vermektedir. Bu durum her ne kadar şaşırtıcı olsa da müşteriler açısından oldukça memnuniyet vericidir.

Garantili Evden Taşıma Hizmeti

Nakliye sektörünün önemli sunumlarından biri de garantili eşya taşıma hizmetidir. Bu işte ilk olarak keşif ekibi görev alır ve eşyaların ortalama değerini belirler. Aslında buna bir nevi ekspertiz hizmeti de denir. Belirlenmiş bir rakamla poliçe hazırlanır ve ev sahipleri bu süreci daha kafası rahat bir şekilde atlatır.

Verilen hizmet boyutuna bakacak olursanız nakliye şirketlerinin çok özverili çalışmaları ortaya çıkmaktadır. Farklı sebeplerle taşınan onca insan için bu gelişmeler oldukça memnuniyet vericidir. İlerisi için umut verici bir çalışmayı nakliye sektörü içinde görmek mümkündür.

Başa dön
Hemen Ara