ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliye

Uzun mesafede , eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımak , incelikli ve detaylı bir iş gerektirir.

Eşyalarınızı taşıyacak olan araç , titizlik , güler yüzlülük  ve uygun fiyat garantisi , şehirler arası nakliye

hususunda dikkat edilmesi ve göz önünde bulundurulması gereken detaylardan öncelikli olanlar.

Sizlere en iyi hizmeti sunmaya , şehirler arası da özen gösteriyoruz.

Son teknoloji araçlarımız , güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile nakliye esnasında sizleri özel hissettirmek ve konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlamak öncelikli misyonumuz.

Sizler için önem arz eden eşyalarınız , şehirler arası nakliye esnasında da bizlerle beraber güvende olacak ve istediğiniz adrese kadar taşınacak.

 

Bu yazımızda evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu yüzden sizlerde nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız baştan sona içeriği okuyabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz fiyatlarını oldukça ekonomik tutmaya özen gösterir. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmakta bu yüzden hizmet standartlarını yüksek tutup, fiyatları bütçe dostu yapıyoruz. Nakliyat fiyatları hakkında sizlere detaylı bilgi vermeden sizlere önemli bir bilgi verelim alacağınız ev taşıma hizmetinde fiyat araştırması yaparken yazılı fiyatlara güvenmeyin. En sağlıklı doğru fiyat teklifi için firmalar ile iletişime geçmeniz sizler için en iyi yol olacaktır.

Firmamız ile iletişime geçerek alacağınız hizmet hakkında ekonomik fiyat teklifleri alabilirsiniz. Yedi yirmi dört aktif olan müşteri danışmanlarımız sizlere en iyi teklifleri ileteceğinden şüpheniz olmasın. 

07 Lara Nakliyat Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Alacağınız hizmette en iyi fiyatlar firmaya vereceğiniz detaylar ile belirlenmektedir. Taşınacak eşya, nakliye yapılacak bölge ve kullanılacak malzeme gibi birçok etken fiyatları etkilemektedir.

07 Lara Nakliyat evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız ekonomik fiyat teklifleri vermektedir. Tabloda vereceğimiz fiyatlar sektör ortalaması olmakla beraber kesin bir bilgi içermemektedir. İlk başta yaptığımız uyarıyı dikkatte alarak sizlerde en iyi evden eve nakliyat ücretleri hakkında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Detayları ilettikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Taşımacılık fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bir çok etken fiyatlar hakkında değişiklik göstermektedir. Firmamız olarak fiyat teklifi verirken nelere dikkat ediyoruz bunları sizlere liste liste anlatacağız.

Detaylara geçmeden önce şehir ailelerine ve engelli ailelerine özel indirimlerimiz bulunmaktadır, müşteri danışmanlarımıza çekinmeden iletebilir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenir?

  1. taşınacak eşyanın cinsi,
  2. oda ve eşya sayısı,
  3. kullanılacak malzeme,
  4. kullanılacak araç,
  5. çalıştırılacak eleman,
  6. gideceği mesafe,
  7. talep edilen hizmet standartları.

1- Taşınacak Eşyanın Cinsi

Nakliye fiyatlarını etkileyen etkenlerden birisi eşyanın cinsidir. Örnek vermek gerekirse bir evin mobilyaları özel yapım olmakla beraber taşınması ve paketlenmesi özel olarak yapılması gerekebilir. Ayrıca eşyanın hacimleri gibi durumlarda eşya cinsi kapsamına girer.

2- Oda Ve Eşya Sayısı

Taşınma fiyatları alırken belirtmeniz gereken en önemli nokta ise oda sayısı ve eşyaların listesidir. Çünkü odanın sayısı ve eşya listesine göre tüm taşıma planı oluşturmaktadır. Eksiksiz bilgi ileterek fiyat alma hakkında firmaya yardımcı olabilirsiniz.

3- Kullanılacak Malzeme

Malzeme taşıma fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden alınan bilgiye göre firma malzemelerin fiyatlarını da teklife eklemektedir.

4- Kullanılacak Araç

Firma her hizmet için farklı araç çıkarmaktadır. Bu yüzden fiyatlar değişiklik göstermektedir. Küçük çaplı nakliye için kamyonet gerekirken 4+1 villa gibi taşımalarda kamyon, tır gerekebilir. Her aracın kendine ait masrafı bulunmaktadır.

5- Çalıştırılacak Eleman

Elamanlar da fiyatları etkileyen unsurların temelini almaktadır. 2022 yılında nakliye işçi yevmiyesi 350-500 TL arası olduğundan dolayı çalıştırılacak ekipteki elemanlara göre fiyat biçilmektedir.

6- Gideceği Mesafe

Eşyanın götürüleceği mesafe tamamen önemlidir. Yakıt ücreti, köprü ücreti gibi durumlar fiyatlar etkileyen faktörlerdir.

 

 

Başa dön
Hemen Ara